Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Tegola - značka/výrobce
 

Tegola - značka/výrobce

 

Firma Tegola se specializuje na výrobu střešních produktů a ucelených střešních systémů. V naší nabídce si vyberete zastřešení vhodné pro méně namáhané stavby, ale také zejména pro střechy do nejnáročnějších podmínek.  

Asfaltové šindele značky Tegola chrání stavby a domovy po celé Evropě již bezmála 50 let a zastupují na evropském trhu 43% podíl. Na českém trhu se šindele těší oblibě od roku 1991 zejména díky své vysoké kvalitě, která se projevuje dlouhodobou životností, odolností vůči klimatickým vlivům a dlouhodobou udržitelností původní barvy. Flexibilní šablony umožní pohodlně vytvořit i ty nejsložitější střešní detaily. Posyp je tvořen z různě tvarově a velikostně odlišných granulek, které do sebe dokonale zapadají a neodpadávají. Během celého výrobního procesu klade Tegola důraz na zodpovědné chování vůči životnímu prostředí, o čemž svědčí i řada certifikátů, které produkty značky Tegola získávají. Produkty neobsahují toxické látky a jsou zdravotně nezávadné. S výběrem i výpočtem potřebného materiálu vám rádi poradíme.

    

 

 

Výhody šindelů Tegola:

  • Snadná instalace 
  • Vysoce flexibilní - i pro ty nejsložitější detaily
  • Odolné krupobití i UV záření
  • Záruka dle typu - až 40 let
  • Keramizované granule na povrchu

Tegola - produkty

Řazení: 

Ukončovací lišta Venti N

Tegola Ukončovací lišta Venti N
Ukončovací lišta s ventilačními otvory pro pevné ukotvení nopových fólií a správné odvětrání stavby. Určeno pro fólie s výškou nopu 8 mm
 
od 76,86 Kč/ks bez DPH