a Koelner - D.S.M. Praha - Velkoobchod
Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Koelner - značka/výrobce
 

Koelner - značka/výrobce

 

Společnost KOELNER CZ, s.r.o., která je dceřinou společností KOELNER S.A. se sídlem v Polsku, působí na českém trhu od roku 2000 a je zde významným dodavatelem talířových hmoždinek. Zabývá se především výrobou a prodejem spojovacího materiálu, upevňovací a kotvící techniky. Největší podíl výroby tvoří kotvení termoizolací fasád, upevňování tepelných izolací střech a lehkých průmyslových konstrukcí a v neposlední řadě také všeobecné upevňovací systémy.

 

Strategické postavení společnosti na trhu potvrzuje množství osvědčení a cen, které jsou důkazem vysoké kvality nabízených výrobků a moderních způsobů jejich výroby. Společnost Koelner nabízí talířové hmoždinky s plastovým i kovovým trnem a izolační vruty.

Koelner - produkty

Řazení: 

Zatloukací hmoždinka kužel

Koelner Zatloukací hmoždinka kužel
Zatloukací hmoždinka kužel slouží pro rychlou, snadnou montáž a ukotvení čehokoli do běžných stavebních materiálů. Disponuje zápustnou hlavou, díky které nevystupuje nad povrch. Hřeb má pozinkovanou povrchovou úpravu a vyniká tak svou odolností.
 
od 64,42 Kč/bal bez DPH

Zatloukací hmoždinka válec

Koelner Zatloukací hmoždinka válec
Zatloukací hmoždinka válec slouží pro rychlou, snadnou montáž a ukotvení čehokoli do běžných stavebních materiálů. Disponuje cylindrickou hlavou, která vystupuje nad povrch. Hřeb má pozinkovanou povrchovou úpravu a vyniká tak svou odolností.
 
od 56,95 Kč/bal bez DPH
 

Izolační šroub

Koelner Izolační šroub
Climadur-Dabo TK (bez vrtací špičky)
 
od 1,53 Kč/ks bez DPH

Talířová hmoždinka Koelner KI/10

Koelner Talířová hmoždinka Koelner KI/10
Plastová talířová hmoždinka s plastovým trnem na kotvení polystyrenu do plných materiálů, kotevní hloubka 25 mm
 
od 3,03 Kč/ks bez DPH