Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Dakota - značka/výrobce
 

Dakota - značka/výrobce

 

Společnost Dakota je italský výrobce řady materiálů pro stavebnictví. Hlavním zaměřením společnosti Dakota je výroba odvodňovacích systémů - odvodňovací žlaby Taurus, odvodňovací žlaby Pegasus, monolitické revizní šachty, poklopy, rošty různých rozměrů a barev, geigry a vpustě. Společnost Dakota vyrábí také velmi kvalitní ventilační mřížky, v měděném a hliníkovém provedení.

Dakota - produkty

Řazení: 1 | 2 | 3 | 4další ››

Ventilační mřížka Cu a Al hranatá

Dakota Ventilační mřížka Cu a Al hranatá
Hranaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 224,71 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka kulatá hliníková

Dakota Ventilační mřížka kulatá hliníková
Kulaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 166,12 Kč/ks bez DPH
 

Ventilační mřížka měděná kulatá

Dakota Ventilační mřížka měděná kulatá
Kulaté měděné ventilační mřížky Dakota lesklé měděné barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z mědi. Díky svému materiálu jsou odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 332,23 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka - UNI

Dakota Ventilační mřížka  - UNI
Kulaté a hranaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu obsahují pružinový systémem upevnění mřížek do otvorů různých průměrů.
 
od 74,90 Kč/ks bez DPH
 

Ventilační mřížka - Hranaté

Dakota Ventilační mřížka - Hranaté
Hranaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z ABS plastu. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 48,76 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka plastová kulatá

Dakota Ventilační mřížka plastová kulatá
Kulaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z ABS plastu. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 30,58 Kč/ks bez DPH
 

Podložka k terči pod dlažbu

Dakota Podložka k terči pod dlažbu
Dakota Podložka k terči pod dlažbu efektivně vymezuje nerovnosti a vyrovnává výškové rozdíly při nasazení na terč určený pro suchou pokládku dlažby na pevný podklad.
 
od 6,28 Kč/ks bez DPH

Terč pod dlažbu plastový

Dakota Terč pod dlažbu plastový
Dakota plastové terče pod dlažbu s vymezovacími trny jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad a umožňují pevné rozebíratelné spojení dlaždic libovolného rozměru.
 
od 7,11 Kč/ks bez DPH
 

Odvodňovací žlab Pegasus

Dakota Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 162,64 Kč/ks bez DPH

Žlab Taurus

Dakota Žlab Taurus
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 273,94 Kč/ks bez DPH
 

Block systém

Dakota Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 69,56 Kč/ks bez DPH

Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus

Dakota Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus
Tyto koncovky, záslepky a redukce jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Taurus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 38,15 Kč/ks bez DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4další ››