a Dakota - D.S.M. Praha - Velkoobchod
Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Dakota - značka/výrobce
 

Dakota - značka/výrobce

 

Společnost Dakota je italský výrobce řady materiálů pro stavebnictví. Hlavním zaměřením společnosti Dakota je výroba odvodňovacích systémů - odvodňovací žlaby Taurus, odvodňovací žlaby Pegasus, monolitické revizní šachty, poklopy, rošty různých rozměrů a barev, geigry a vpustě. Společnost Dakota vyrábí také velmi kvalitní ventilační mřížky, v měděném a hliníkovém provedení.

Dakota - produkty

Řazení: 1 | 2 | 3 | 4 | 5další ››

Ventilační mřížka Cu a Al hranatá

Dakota Ventilační mřížka Cu a Al hranatá
Hranaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 224,91 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka kulatá hliníková

Dakota Ventilační mřížka kulatá hliníková
Kulaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 166,12 Kč/ks bez DPH
 

Ventilační mřížka měděná kulatá

Dakota Ventilační mřížka měděná kulatá
Kulaté měděné ventilační mřížky Dakota lesklé měděné barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z mědi. Díky svému materiálu jsou odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 332,23 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka - UNI

Dakota Ventilační mřížka  - UNI
Kulaté a hranaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu obsahují pružinový systémem upevnění mřížek do otvorů různých průměrů.
 
od 74,97 Kč/ks bez DPH
 

Ventilační mřížka - Hranaté

Dakota Ventilační mřížka - Hranaté
Hranaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z ABS plastu. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 48,76 Kč/ks bez DPH

Ventilační mřížka plastová kulatá

Dakota Ventilační mřížka plastová kulatá
Kulaté plastové ventilační mřížky Dakota bílé lesklé barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z ABS plastu. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 30,58 Kč/ks bez DPH
 

Podložka k terči pod dlažbu

Dakota Podložka k terči pod dlažbu
Dakota podložky k terči pod dlažbu jsou určené pro vyrovnávání výškového rozdílu a vymezení nerovností. Rektifikační podložky se nasazují na terče pod dlažbu, které jsou určené pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad.
 
od 7,39 Kč/ks bez DPH

Terč pod dlažbu plastový

Dakota Terč pod dlažbu plastový
Dakota plastové terče pod dlažbu s vymezovacími trny jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad. Umožňují pevné rozebíratelné spojení dlaždic libovolného rozměru a tloušťky.
 
od 8,03 Kč/ks bez DPH
 

Odvodňovací žlab Pegasus Clip

Dakota Odvodňovací žlab Pegasus Clip
Akce
Odvodňovací žlab Pegasus Clip se skládá ze samotného žlabu a pozinkované mříže, která se do žlabu jednoduše zaklapne. Odvodňovací žlab je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu, mřížka žlabu je vyrobena z pozinkované oceli.
 
od 381,28 Kč/ks bez DPH

Odvodňovací žlab Pegasus

Dakota Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 162,79 Kč/ks bez DPH
 

Žlab Taurus

Dakota Žlab Taurus
Akce
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 274,18 Kč/ks bez DPH

Block systém

Dakota Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 69,62 Kč/ks bez DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5další ››