Nabízíme
Značky
 

Mříže žlabů

 

Produkty v kategorii Mříže žlabů

 
vše        
 
Řazení: 

Mříž žlabu - litina

Mříže žlabů Mříž žlabu - litina
Dakota litinové mříže žlabu jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 695,52 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu - litina Antitacco

Mříže žlabů Mříž žlabu - litina Antitacco
Dakota litinové mříže žlabu stylu Antitacco jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti A15 (1,5 tuny), B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 481,52 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu z PP Antitacco

Mříže žlabů Mříž žlabu z PP Antitacco
Dakota Antitacco mříže žlabu z PP jsou vyrobené z polypropylenu a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 160,51 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu pozink

Mříže žlabů Mříž žlabu pozink
Dakota pozinkované mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 253,60 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu příčková

Mříže žlabů Mříž žlabu příčková
Dakota příčkové mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Příčkové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun) a C250 (25 tun). Jsou dostupné ve 2 velikostech ok (33 x 11 mm; 33 x 33 mm).
 
od 1 311,32 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu Strong

Mříže žlabů Mříž žlabu Strong
Dakota Strong mříže žlabu jsou vyrobené z polypropylenu ve dvou barvách a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 267,51 Kč/ks bez DPH
 

Poklop žlabu

Mříže žlabů Poklop žlabu
Dakota poklop žlabu je vyroben z polypropylenu a je určen pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Poklopy jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám, jsou vhodné pro interiér i exteriér a slouží k plnému zakrytí žlabů.
 
od 319,71 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu nerez

Mříže žlabů Mříž žlabu nerez
Dakota nerezové mříže žlabu jsou vyrobené z nerezové oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a působení soli, díky tomu jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 1 255,15 Kč/ks bez DPH