a Odvodňovací žlaby a mříže - D.S.M. Praha - Velkoobchod
Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy    Odvodňovací žlaby a mříže
 

Odvodňovací žlaby a mříže

 
Pokračujte v nákupu:   Žlaby a příslušenství   |   Mříže žlabů   |   Šachty

Produkty v kategorii Odvodňovací žlaby a mříže

 
vše        
 
Řazení: 1 | 2další ››

Odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací žlaby a mříže Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 162,64 Kč/ks bez DPH

Žlab Taurus

Odvodňovací žlaby a mříže Žlab Taurus
Akce
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 273,94 Kč/ks bez DPH
 

Block systém

Odvodňovací žlaby a mříže Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 69,56 Kč/ks bez DPH

Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus

Odvodňovací žlaby a mříže Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus
Tyto koncovky, záslepky a redukce jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Taurus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 38,15 Kč/ks bez DPH
 

Výztužný profil

Odvodňovací žlaby a mříže Výztužný profil
Výztužný profil je určený pro odvodňovací žlaby Taurus jakékoliv velikosti. V místech s předpokládaným vyšším provozem těžších vozidel se doporučuje opatřit hrany žlabů výztužným profilem.
 
od 139,11 Kč/ks bez DPH

Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací žlaby a mříže Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus
Tyto koncovky a záslepky jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Pegasus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 80,25 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu - litina

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu - litina
Dakota litinové mříže žlabu jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 695,52 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu - litina Antitacco

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu - litina Antitacco
Dakota litinové mříže žlabu stylu Antitacco jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti A15 (1,5 tuny), B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 481,52 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu z PP Antitacco

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu z PP Antitacco
Dakota Antitacco mříže žlabu z PP jsou vyrobené z polypropylenu a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 160,51 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu pozink

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu pozink
Dakota pozinkované mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 253,60 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu příčková

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu příčková
Dakota příčkové mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Příčkové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun) a C250 (25 tun). Jsou dostupné ve 2 velikostech ok (33 x 11 mm; 33 x 33 mm).
 
od 1 311,32 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu Strong

Odvodňovací žlaby a mříže Mříž žlabu Strong
Dakota Strong mříže žlabu jsou vyrobené z polypropylenu ve dvou barvách a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 267,51 Kč/ks bez DPH
 
 
1 | 2další ››

 

Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy    Odvodňovací žlaby a mříže