Nabízíme
Značky
 

Vpustě

 

Produkty v kategorii Vpustě

 
vše        
 
Řazení: 

Vpusť přímá

Vpustě Vpusť přímá
Přímá vpusť Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel.
 
od 48,16 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční

Vpustě Vpusť boční
Boční vpusť Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel.
 
od 267,51 Kč/ks bez DPH
 

Vpusť přímá - nerez

Vpustě Vpusť přímá - nerez
Přímá vpusť nerez Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a je chráněna fólií proti poškrábání.
 
od 369,15 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční - nerez

Vpustě Vpusť boční - nerez
Boční vpusť nerez Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a je chráněna fólií proti poškrábání.
 
od 385,22 Kč/ks bez DPH
 

Vpusť boční teleskopická

Vpustě Vpusť boční teleskopická
Boční vpusť teleskopická PP/PP Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka a její rámeček jsou vyrobeny z polypropylenu.
 
od 192,60 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční teleskopická - nerez

Vpustě Vpusť boční teleskopická - nerez
Boční vpusť teleskopická nerez/PP Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a její rámeček je vyroben z polypropylenu.
 
od 513,62 Kč/ks bez DPH