Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy    Geigry a vpustě
 

Geigry a vpustě

 
Pokračujte v nákupu:   Geigry   |   Vpustě

Produkty v kategorii Geigry a vpustě

 
vše        
 
Řazení: 

Geiger s vertikálním odtokem - suchý

Geigry a vpustě Geiger s vertikálním odtokem - suchý
Geiger s vertikálním odtokem - suchý je spolehlivé integrované zařízení navržené pro efektivní sběr a odvod dešťové vody z okapového systému. Vertikální vývod a vstupní víko umožňují propojení o různých průměrech, které lze v případě potřeby vyříznout.
 
od 223,14 Kč/ks bez DPH

Geiger s horizontálním odtokem - mokrý

Geigry a vpustě Geiger s horizontálním odtokem - mokrý
Dakota Geiger s horizontálním odtokem mokrý je zařízení pro jímání a odvod dešťové vody z okapového systému. Vyrobeno z polypropylenu, nabízí snadnou montáž, zpětnou protizápachovou klapku a odnímatelná víčka pro čištění.
 
od 231,40 Kč/ks bez DPH
 

Vpusť přímá

Geigry a vpustě Vpusť přímá
Přímá vpusť Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel.
 
od 48,16 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční

Geigry a vpustě Vpusť boční
Boční vpusť Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel.
 
od 267,51 Kč/ks bez DPH
 

Vpusť přímá - nerez

Geigry a vpustě Vpusť přímá - nerez
Přímá vpusť nerez Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a je chráněna fólií proti poškrábání.
 
od 369,15 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční - nerez

Geigry a vpustě Vpusť boční - nerez
Boční vpusť nerez Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a je chráněna fólií proti poškrábání.
 
od 385,22 Kč/ks bez DPH
 

Vpusť boční teleskopická

Geigry a vpustě Vpusť boční teleskopická
Boční vpusť teleskopická PP/PP Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka a její rámeček jsou vyrobeny z polypropylenu.
 
od 192,60 Kč/ks bez DPH

Vpusť boční teleskopická - nerez

Geigry a vpustě Vpusť boční teleskopická - nerez
Boční vpusť teleskopická nerez/PP Dakota je vyrobena z termoplastických pryskyřic a je určena pro jímání vody v interiéru i exteriéru. Odtoková mřížka je vyrobena z nerezové oceli a její rámeček je vyroben z polypropylenu.
 
od 513,62 Kč/ks bez DPH
 
 

 

Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy    Geigry a vpustě