Nabízíme
Značky
Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy
 

Odvodňovací systémy

 

Produkty v kategorii Odvodňovací systémy

 
vše             
 
Řazení: 1 | 2 | 3 | 4další ››

Podložka k terči pod dlažbu

Odvodňovací systémy Podložka k terči pod dlažbu
Dakota Podložka k terči pod dlažbu efektivně vymezuje nerovnosti a vyrovnává výškové rozdíly při nasazení na terč určený pro suchou pokládku dlažby na pevný podklad.
 
od 6,28 Kč/ks bez DPH

Terč pod dlažbu plastový

Odvodňovací systémy Terč pod dlažbu plastový
Dakota plastové terče pod dlažbu s vymezovacími trny jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad a umožňují pevné rozebíratelné spojení dlaždic libovolného rozměru.
 
od 7,11 Kč/ks bez DPH
 

Odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací systémy Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 162,64 Kč/ks bez DPH

Žlab Taurus

Odvodňovací systémy Žlab Taurus
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 273,94 Kč/ks bez DPH
 

Block systém

Odvodňovací systémy Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 69,56 Kč/ks bez DPH

Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus

Odvodňovací systémy Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus
Tyto koncovky, záslepky a redukce jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Taurus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 38,15 Kč/ks bez DPH
 

Výztužný profil

Odvodňovací systémy Výztužný profil
Výztužný profil je určený pro odvodňovací žlaby Taurus jakékoliv velikosti. V místech s předpokládaným vyšším provozem těžších vozidel se doporučuje opatřit hrany žlabů výztužným profilem.
 
od 139,11 Kč/ks bez DPH

Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací systémy Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus
Tyto koncovky a záslepky jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Pegasus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 80,25 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu - litina

Odvodňovací systémy Mříž žlabu - litina
Dakota litinové mříže žlabu jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 695,52 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu - litina Antitacco

Odvodňovací systémy Mříž žlabu - litina Antitacco
Dakota litinové mříže žlabu stylu Antitacco jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti A15 (1,5 tuny), B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 481,52 Kč/ks bez DPH
 

Mříž žlabu z PP Antitacco

Odvodňovací systémy Mříž žlabu z PP Antitacco
Dakota Antitacco mříže žlabu z PP jsou vyrobené z polypropylenu a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 160,51 Kč/ks bez DPH

Mříž žlabu pozink

Odvodňovací systémy Mříž žlabu pozink
Dakota pozinkované mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 253,60 Kč/ks bez DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4další ››

 

Jste zde:   D.S.M. Praha - Velkoobchod    Odvodňovací systémy